logo

Близько сотні Житомирян протягом години помирали під стінами ОДА.

Alternate Text

6 червня депутати Верховної Ради голосують за законопроекти МОЗ по реформі фінансування медицини. Тому у вівторок 6 червня 2017 року БФ “Пацієнти України”, БО“Мережа”, Рух “Сильні громади” ГО “Центр UA”, ГО “Батьки за вакцинацію” та ВМГО “ФРІ” провели Всеукраїнську акцію “Година смерті” на підтримку реформи охорони здоровя. Головна мета – досягти того, щоб депутати проголосували «ЗА» ці законопроекти в першому читанні і в цілому. Лише за таких умов ця реформа зможе стартувати вже цього року. Якщо ж цього не відбудеться - вона відкладеться на роки.

Акція проходила у всіх найбільших містах нашої держави та у столиці під стінами Верховної ради. Житомирщина також долучилась до Всеукраїнської акції “Година смерті” на підтримку реформи охорони здоровя. Зокрема активісти різних громадських організацій, Благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється», місцевої команди Всеукраїнської Мережі «100 відсотків життя» та просто не байдужі Житомиряни, звернулися до представників місцевої влади з проханням підтримати медичну реформу в Україні.

67 силуетів людей було намальовано під обласною державною адміністрацією, як символ того, що в Україні щогодини від браку нормального лікування помирає 67 хворих людей. Саме тому, реформування сфери охорони здоров’я – це невідкладна потреба суспільства, адже відклання процесу, призводить до збільшення людських жертв. Як проходила Житомирська акція у фоторепортажі: