logo

14 нових футбольних полів побудують на Житомирщині

Alternate Text

У Житомирській області планують побудувати 14 сучасних футбольних полів із штучним покриттям. Їх зведуть в об’єднаних громадах та містах області за кошти державного та місцевого бюджетів. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на інформацію заступника начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександра Антонюка.

Нові футбольні майданчики з’являться в об’єднаних громадах області – Червоненській, Ушомирській, Попільнянській, Станишівській, Високівській, Баранівській, Пулинській, Ємільчинській та Овруцькій ОТГ. По новому футбольному полю буде в селищі Озерному, містах Андрушівці та Чуднові, а також два – на житомирському стадіоні «Спартак».

«Усі документи від розпорядників коштів – а це ОТГ, райдержадміністрації, міські ради – вже відправили до Мінрегіону. Всі майданчики будуть будуватися на основі типового проекту. Незабаром Мінрегіон має розподілити кошти безпосередньо на рахунки розпорядників. А місцеві бюджети будуть ці проекти співфінансувати», – пояснив Олександр Антонюк.

За інформацією прес-служби ОДА, з державного бюджету на будівництво майданчиків виділили 10 млн 978 тис.500 грн.

Нагадаємо, що Новий тренер ФК «Полісся» за час гри у професійних клубах забив більше 70 голівНа стадіоні «Полісся» почали класти асфальт для влаштування бігових доріжок.