logo

У Житомирі з’явиться медичний заклад нової формації.

Alternate Text

Про це йшлося на робочій  зустрічі громадської діячки Житомирщини Наталії Нагорної з фахівцями Мережі Ігорем Кічуком та Ярославом Бляхарським.

Ні для кого не є таємницею те, що більшість населення не мають можливості отримувати якісну медичну допомогу, через економічну кризу та скрутні життєві обставини. Особливо це стосується людей, які мають хронічні та невиліковні захворювання. В місцевих бюджетах не вистачає коштів на вирішення усіх наявних проблем, тому більшість з них вирішуються за кошти благодійників. Унікальність МСЦ "100% Життя" є в тому, що його буде створено за благодійні кошти  в якості соціального підприємства, яке не отримуватиме власного прибутку, натомість усі кошти  витрачатимуться на соціальні програми з надання допомоги та безкоштовних медичних послуг незахищеним верствам населення, зокрема невиліковно хворим людям та дітям.

Цікаво те, що в МСЦ "100% Життя" планується використовувати міжнародний досвід з надання первинної медичної допомоги, діагностики та використання новітніх технологій про, які ми більш детально дізнаємось згодом, в процесі створення центру, який стане надією для багатьох невиліковно хворих Житомирян.

За словами Наталії Нагорної в МСБ «100% Життя» планується впровадження діяльності з роботи мобільних бригад, які надаватимуть соціально-медичну допомогу на дому , оскільки в Житомирі досі відсутній хоспіс  Вже чотири роки поспіль Наталія Нагорна ініціює обговорення питання  надання паліативної допомоги в регіоні  і дуже добре, що органи місцевого самоврядування і представники влади вже роблять певні кроки в даному напрямі. Зокрема Борислав Розенблат перейнявся цією болючою темою і долучився до її вирішення, віримо що таких депутатів буде більше і здійснення паліативної допомоги буде не лише за рахунок благодійників.