logo

В Житомирі проведуть конкурси на посади керівників міських закладів охорони здоров’я.

Alternate Text

Про це йшлося на засіданні Громадської ради при управлінні охорони здоров’я Житомирської міської ради, участь в якому взяла директор благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» Наталія Нагорна.

На сайті Житомирської міської ради вже розміщені оголошення про конкурси :

НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ В.Й. БАШЕКА» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІКАРНЯ № 2» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІКАРНЯ № 1» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вимоги до претендентів: • Повна вища медична освіта за напрямом підготовки «Медицина»; • Післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»; як правило, вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»; • Як правило, стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» не менше 5 років.

Нагадаємо, з січня 2018 року в Україні запрацював Порядок конкурсного відбору керівників закладів охорони здоров’я. Раніше керівників лікарень призначав орган управління лікарні. Зараз керівників обирає конкурсна комісія, до складу якої входять представники громадськості. Така зміна дає шанс забезпечити прихід управлінців нової генерації до управління лікарнями і таким чином зменшити рівень корупції та зловживань у медичній сфері. На Житомирщині в рамках проекту моніторингу конкурсів на керівників медичних закладів Наталія Нагорна слідкуватиме за прозорістю проведення конкурсів.